Serwis DoorToDBK – wygoda ponad wszystko

Rozbudowana sieć serwisowa na terenie całego kraju? Wydaje się trudne do osiągnięcia – jednak Grupa DBK dokonała tego i stanowi w tym momencie największą sieć serwisową dedykowaną do samochodów ciężarowych w Polsce! Nieważne gdzie jesteś, gdzieś w pobliżu jesteśmy i my i w razie awarii samochodu ciężarowego takich marek jak DAF, IVECO, MAN czy Kogel części zostaną zamienione w sposób błyskawiczny. Grupa DBK oferuje gwarancyjne naprawy powyższych marek oraz pogwarancyjne naprawy innych marek. Wyzwania nie do wykonania nie istnieją w grupie DBK dlatego też zawsze z maksymalną dokładnością pracownicy firmy starają się wykonać renowację w sposób iście perfekcyjny.

Z troską o klienta wprowadzony został specjalny serwis DoorToDBK, który stanowi najwygodniejszą opcję z możliwych.

 

DoorToDBK – co to jest?

Wiemy jak przedsiębiorca zarządzający swoją firma dostawczą może być zmęczony i zapracowany. Nie dość, że ciągłe zamówienia gonią, kierowcy zadają dziesiątki pytań, daty ubezpieczeń i serwisów muszą być dopilnowane to jeszcze zdarzają się awarie. Może to przyprawić o ból głowy – jak teraz znaleźć czas na dostarczenie samochodu do mechanika i jeszcze później go odebranie? Z grupą DBK ten obowiązek nie musi być spełniony! Funkcja DoorToDBK oferuje realizację usługi serwisowej od A do Z – bez konieczności samodzielnego dostarczania swojego pojazdu do odpowiedniej jednostki serwisowej. Ekipa DBK odbierze pojazd w którym istnieje dana usterka i zabierze go na warsztat. Następnie dojdzie do gruntownej analizy przyczyny usterki i zażegnania jej na długo! Po samochód nie trzeba również osobiście przyjeżdżać; zostanie od odstawiony pod drzwi z których został odebrany zapewniając pełny komfort usługi. Jest to opcja bardzo ceniona sobie poprzez zapracowanych ludzi, mówiących, że grupa DBK to kompleksowe usługi jakie są tworzone z myślą o kierowniku dużej floty ciężarówek – w końcu oni sami zajmują się tym samym więc znają problemy przedsiębiorców z doświadczenia.

Zobacz również: Serwis pojazdów ciężarowych DBK

Czas to pieniądz

W branży przewoźniczej czas to pieniądz – dlatego wiadomym jest jak ważna jest szybka naprawa uszkodzonego pojazdu. Klienci zostają obdarowaniu 24-godzinną pomocą drogową przez co awarie, których mogą doświadczyć w nawet najmniej odpowiednich porach będą dostępne do naprawy. Dodatkowo w trakcie awarii daleko od swojego domu istnieje możliwość przenocowania kierowcy w pokoju hotelowym zapewniając mu należyty wypoczynek aż do momentu ukończenia serwisu.